Pro Persona Preventie helpt je met verschillende activiteiten om beter te leren omgaan met psychische problemen. Dat kunnen psychische problemen van jezelf, van je partner, één van je ouders of een ander familielid zijn. Dit doen we door het geven van informatie of ondersteuning in de vorm van cursussen, (online) voorlichtingen of een persoonlijk gesprek. We zijn er voor kinderen, volwassenen, vrijwilligers en professionals.
Propersona Connect organiseert een webinar "Meer rust, minder moeten"
Pas ’s avonds laat rustig op de bank? Haast je je door het leven en is je to do lijst nooit af? Heb je teveel ballen hoog te houden? Voel je je moe, onrustig of gespannen? En vraag je je af: hoe doen anderen dat toch?
Tijdens het webinar ‘Meer rust, minder moeten’ bespreken we wat je kunt doen om meer rust en tevredenheid te ervaren.
Tijdens het webinar ben je anoniem. Er is gelegenheid om vragen te stellen via de chat.
Voor wie
Voor volwassenen die het gevoel hebben teveel dingen te moeten in hun leven, het te druk te hebben en de balans kwijt zijn.
Aanmelden en meer informatie is te vinden via deze link