Skip to main content

Team MVT Arnhem

Bij Mantelzorg en Vrijwillige Thuishulp Arnhem werken zowel betaalde medewerkers als vrijwilligers. Samen vormen zij een betrokken team met de ambitie om op het gebied van Vrijwillige Thuishulp en Mantelzorg verschil te maken. Wij willen er zijn voor mantelzorgers en andere hulpvragers en hen ondersteunen zodat zij zoveel mogelijk hun leven kunnen inrichten zoals zij dat zelf graag willen.

Medewerkers

Tiny Visscher
algemeen coördinator
maandag, dinsdag en donderdag
t.visscher@mvtarnhem.nl

Maddy Kloet
projectmedewerker
maandag, dinsdag en woensdag
m.kloet@mvtarnhem.nl

Hannie Massen
mantelzorgconsulent
maandag, dinsdag en woensdag
h.massen@mvtarnhem.nl

Eline Janssen
mantelzorgconsulent
maandag, dinsdag en donderdag
e.janssen@mvtarnhem.nl

Marlies Braam
mantelzorgconsulent
maandag, woensdag en donderdag
m.braam@mvtarnhem.nl

Jochem Kleerebezem
medewerker respijtzorg
maandag, dinsdag en woensdag
j.kleerebezem@mvtarnhem.nl

Nevien Gaafar
projectmedewerker
maandag, dinsdag en woensdag
n.gaafar@mvtarnhem.nl

Lonneke van Tuil
projectmedewerker
maandag, dinsdag en donderdag
l.vantuil@mvtarnhem.nl

Anita Deibert
administratief medewerker
maandag, dinsdag en woensdagochtend
a.deibert@mvtarnhem.nl

Lubertha Kroon
administratief medewerker
woensdag
l.kroon@mvtarnhem.nl

Bestuur

Anke Lunenberg
voorzitter

Rick de Ruig
penningmeester

Riet Oosterhoff
bestuurslid

Cor Kaastra
bestuurslid

Jeannette ten Dam
bestuurslid